Olympische actie Optie Academy

WSJ: Nederland wint zeven keer goud

Niet China, maar de VS gaan naar huis met het meeste medialles. En Nederland wint 7 keer goud, net als in 2008. Misschien winnen ook de Hockey dames weer.

Olympic Rings

Dramatisch mislukt EK en Tour de France

Na een dramatisch mislukt EK en Tour de France, hopen Oranjefans op veel plakken tijdens de Spelen. Als we de voorspellingen van de Amerikaanse zakenkrant The Wall Street Journal mogen geloven, gaat het best goed komen in Londen.

Kijken hoeft niet meer. De Amerikaanse zakenkrant The Wall Street Journal heeft berekend hoeveel medailles de deelnemende landen gaan halen bij de Olympische Spelen in Londen.

Ze berekenden de medaillespiegel aan de hand van recente uitslagen in verschillende sporten en kenden de deelnemers vervolgens een waarschijnlijkheidspercentage op winst toe.

VS weer beter dan China

Verrassend is dat de Verenigde Staten China weer in gaan halen in het medailleklassement. In de Chinese hoofdstad, Beijing, in 2008 behaalde het thuisland 51 keer goud tegen 36 voor de Verenigde Staten. In Londen zullen de Amerikanen volgens de zakenkrant straks 40 keer goud winnen, de Chinezen 38 keer.

Rampzalige sportzomer

Voor Nederland ziet het er best aardig uit, zeker als je in ogenschouw neemt dat de sportzomer tot nu toe rampzalig is verlopen, met Oranje fiasco’s op het EK en in de Tour de France. Als we mogen afgaan op de voorspellingen van de WSJ, eindigt Nederland in Londen net als vier jaar geleden met 7 keer goud.

In totaal behalen we volgens de berekeningen 16 medailles, hetzelfde aantal als in Beijing.  Dat zijn overigens lang niet zoveel medailles als in ons gouden jaar in Sidney. Toen won Nederland maar liefst 12 keer goud.

Olympische actie voor APK

Optieacademy heeft een speciale Olympische actie voor onze APK bedacht.

Naast een korting op de normale prijzen is het ook mogelijk om een gratis APK pakket met telefonische toelichting of handelsplan te winnen voor diegene die het aantal door nederland behaalde medailles in Londen als beste raadt.

U vermeldt het aantal gouden, zilveren en bronzen medailles,( bijvoorbeeld 7  keer goud, 6 keer zilver en 10 keer brons) en mailt dit naar info@optieacademy.nl  o.v.v. van uw emailadres en bankrekening. U krijgt dan uw aankoopbedrag compleet teruggestort en heeft de APK dus voor niets gekregen.

Ook hebben wij een Olympische actie voor ons ebook: Diensten OptieAcademy

Wij zijn opti(e)mistisch over het aantal te behalen medailles voor Nederland. Als u dat ook bent, kijk dan goed naar deze actie.

1 euro korting voor iedere behaalde medaille

Wij bieden daarom tijdelijk een korting aan van €1 voor iedere behaalde medaille van een Nederlander tijdens de O.S. in Londen.

Als ‘we’ bijvoorbeeld 20 medailles winnen, wordt de prijs niet €67, maar €20 minder, dus €47. Als aardigheidje voor de echte optieliefhebber hebben wij nog een speciale ‘optietrade’ bedacht, waarbij u onderscheid maakt tussen de soort medaille, brons, zilver of goud.

Short zilver, long brons en goud

U kunt dan bijvoorbeeld ook 1x short gaan in zilver en brons 2x long  en goud 2x kop   en. Totaal moet u op 3x kopen (longpositie van 3 medailles) aankomen en u kunt maar beperkt, dus 1x short gaan.

Aantal plakken maal positie bepaalt korting

Wel kunt u dan zilver en brons ieder 1 keer short gaan en dan 5x goud kopen, als u echt optimistisch bent over de kansen van de Nederlandse sporters.  Behaalt Nederland dan 4 bronzen, 4 zilveren en 7 gouden medailles, dan heeft u totaal -4-4+(5×7)= €27 korting. De kosten voor het ebook zijn dan slechts €67-€27 =€40.

Wees snel en sprint naar de actie knop, want deze actie sluit op 1 Augustus.

Harry Klip en Jan Robert Schutte

Optieacademy

 

 

Laat een reactie achter